mobil menu
ara

ALES Puan Hesaplama Güncel

ALES Puan Hesaplama Güncel 2020 Ales sınavınız için kaç puan alacaksınız hemen hesaplayabilirsiniz. Sayısal ve sözel testler için doğru ve yanlış sayılarını girmeniz yeterli.


ALES sınavı puanları standart sapmaya göre hesaplandığı için aynı neti yapan kişi değişik puan alabilir. Güncel ALES 2020 sınav puanı hesaplama için önümüzdeki günlerde hesaplama aracını tekrar kullanınız. Ales Puan Türleri ALES puan türleri ALES Sayısal Puan, ALES Sözel Puan ve ALES Eşit Ağırlık Puan olmak üzere 3 farklı alanda hesaplanmaktadır. 

ALES Yeni Sistem Puan Katsayıları 
ALES Sayısal Puan hesaplanırken sayısal sorular için 0.75, sözel sorular için 0.25. ALES Sözel Puan hesaplanırken sayısal sorular için 0.25, sözel sorular için 0.75. ve ALES Eşit Ağırlık Puan hesaplanırken sayısal sorular için 0.5, sözel sorular için 0.5'dir.
Hemen Ales puan hesaplama aracına gidin.
tarih icon 8/17/2020 'de reklam oluşturuldu
okuna sayısı icon 647 günde 1058 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]