mobil menu
ara

Anaokulu Etkinlikleri

Anaokulu Etkinlikleri

Naturel Yaşam Anaokulu Etkinlikleri

Naturel Yaşam anaokulu döğa ile iç içe eğitim temalı, müstakil binası ve yeşil bahçesiyle Konya Meram'da 3-6 yaş çocuklarımıza okul öncesi eğitim vermektedir. Merkez ilçeler Meram, Selçuklu ve Karatay'daki okul öncesi eğitim almak isteyen yavrularımıza milli ve manevi değerler, doğa sevgisi, hayvan sevgisi yanında, Fen/Bilim/Doğa, Mutfak Etkinlikleri, Resim / Sanat, Müzik/Ritim/Orff, Dil-Okuma Yazma, Matematik Etkinlikleri, Dünyamızı Tanıyorum, Ülkemizi Tanıyalım, Akıl Zeka Oyunları, Jimnastik / Spor, Kodlama, Değerler Eğitimi, İngilizce gibi bir çok etkinlik ve eğitim verilmektedir.
Naturel Yaşam Anaokulu etkinlikleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitesinde ki etkinlikler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Anaokulu ile görsel ve videolar için galeri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Konya Anaokulu Tavsiye

Konya anaokulu denilince bir çok anaokulu mevcuttur. Çocuklarınız için anaokulunu seçerken bir çok neden/sebep sizin için uygun anaokulunu belirler. Naturel yaşam anaokulu; tecrübeli profesyonel ekibi, modern ve son sistem ekipmanları, milli, manevi, doğa ve hayvan sevgisi temelli eğitim politikasıyla Konya'da en çok tavsiye edilen anaokullarında bir tanesidir. Detaylı bilgi almak ve kurumumuzu yeriinde incelemek için mesai saatleri içinde sizleri kurumumuza çay içmeye bekleriz.

Farklı Anaokulu Etkinlikleri

Naturel yaşam anaokulunda Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak eğitim uygulanmakta olup, profesyonel kadrosu ve modern ekipmanları ile farklı anaokulu etkinlikleri de yapılmaktadır. Belirli gün ve haftalar, milli, manevi günlere özel etkinliklerin de gerçekleştirildiği okulumuz hakkında detaylı bilgi için web sitemizin iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tarih icon 9/2/2022 'de reklam oluşturuldu
okuna sayısı icon 594 günde 485 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL