mobil menu
ara

Konya Halı Yıkama

Konya Halı Yıkama

Berrak temizlik olarak; yerinde koltuk, yatak, minder, araç detaylı ve halı yıkama hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz. Artık halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz bir firmaya sahipsiniz. Konya'da halı yıkama denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olmayı hedefleyen firmamız, daha önceki tecrübe ve müşteri memnuniyeti profilini halı yıkama alanında da göstermektedir. 5 yıllık mesleki tecrübemizle Konya Halı Yıkama denilince öncü firmalardan birisiyiz.

Konya Halı Yıkama Firmaları

Konya'da bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır. Fakat Berrak Temizlik olarak biz memnuniyetinizi bir derece daha ileri taşıyan bir halı yıkama firması olduğumuzu düşünüyoruz. Bir ekre halısını yıkatan müşterilerimiz, artık başka halı yıkama firması arama derdine düşmüyor. Mutlak müşteri memnuniyetli temelli çalışan halı yıkama firmamız siz Konya'lı hemşehrilerimize güvenle hizmet vermekten gurur duyar. Halı yıkatma vebilgi almak için hemen bizi arayın. 0 (537) 348 6869

Halı Yıkama Teknolojimiz ve Deterjanlarımız

Halı yıkama deterjanlarımız ve techizatımız yoğun lekeri çıkarabilecek seviyede malzemelerdir. Halınız ne kadar kirli olursa olsun, hiç umutsuzluğa kapılmayın arayın hemen alalım ve en kısa sürede temizleyip size teslim edelim. Halı yıkama deterjanlarımız yoğun leke çıkarma etkisine sahip özel deterjanlardır.

Yerinde Halı Yıkama

Berrak temizlik olarak; dilerseniz halılarınızı yerinde de yıkayabiliriz. Eğer koltuklarınız, yatağınız temizliğe ihtiyacı varsa onlarıda yerinde temizlemekteyiz. Konya'da yerinde halı yıkama yapabilen ender firmalardan olan firmamızdan bu konuda hizmet alabilirsiniz. Eğer halınız yerinden taşınamıyorsa (sinema halısı, ofis halısı, zemine monte halılar) arayın hemen gelip yerinde halı temizliğinizi yapalım. Konya Koltuk Temizlik olarak Konya'da yerinde; Konya halı yıkama hizmeti vermekteyiz.
Yaptığımız işler ile ilgili görsellere bakmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

tarih icon 5/22/2022 'de reklam oluşturuldu
okuna sayısı icon 756 günde 372 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL