mobil menu
ara

Kış gelmesi ile Kar mesaileri başladı.

Kış gelmesi ile Kar mesaileri başladı. Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, “Kar yağışının başlamasıyla birlikte kış ayının girmesinden bu zamana heran hazır olan ekiplerimiz zaman kaybetmeden çalışmalarına başladı. “ dedi.

Dr.Mehmet Oğuz, “Ana caddeler, köprülerimiz başta olmak üzere tüm yollarımızda ulaşımın ve vatandaşlarımızın olumsuz etkilenmemesi için hazır olan Fen İşleri ekiplerimiz yol tuzlama, küreme çalışmalarına gece boyunca devam etti. 53 mahalleden oluşan ilçemizin belli noktalarında gerekli konuşlanmalar yaparak kapanma ihtimali olan yollarımıza hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz” dedi.
tarih icon 28/12/2017
okuna sayısı icon 2631 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]