mobil menu
ara

İçeri Çumra’da Bıçaklı Kavga

İçeri Çumra’da Bıçaklı Kavga İçeri Çumra’da iki komşu arasında “köpeklerinin dövüşmesi” nedeniyle bıçaklı kavga çıktı. Bıçaklı kavgada baba ve oğul öldü, iki kişi yaralandı. 

İddiaya göre, İçeri Çumra Aslım Yaylası’nda ikamet eden Mehmet Z’ye ait çoban köpeği, Komşusu Erol F’nin köpeğiyle boğuşmaya başladı. Köpekleri ayırmak isteyen Erol F’nin oğlu Furkan F, av tüfeğiyle havaya ateş açtı. Köpeğini oğlu Mehmet Z. İle almaya gelen Mehmet Z, Furkan F. İle tartışmaya başladı.

Tartışma kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. Erol F, bıçak darbesiyle olay yerinde hayatını kaybetti, ağır yaralanan Furkan F. Ambulansla hastaneye götürüldüğü sırada yaşamını yitirdi. Kavgada yaralanan Mehmet Z. İle oğlu Mehmet Z’nin hayati tehlikelerinin bulunmadığı, Çumra Devlet Hastanesinde tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.
tarih icon 08/05/2020
okuna sayısı icon 1507 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]