mobil menu
ara

Çumrada Hırsızlık yaptı.Konyada Yakalandı

Çumrada Hırsızlık yaptı.Konyada Yakalandı
Çumra'da girdikleri evde çelik kasadan 400 bin lira çaldığı iddia edilen Navruz Erkan (41) ve akrabası Zülfiye Erkan (35),Tutuklandı girdikleri evden 400 bin lira çaldığı iddia edilen.

Şahıslar adliyeye sevk edilirken çocuğunu kucağından bırakmayan.Navruz Erkan'ın kendisini görüntüleyen gazeticiye dil çıkardı. 9 Mart tarihinde  İzzetbey mahallesi'ndeki bir evde meydana geldi.Ömer T'nin evine giren kişiler masanın üstünde duran anahtarla çelik kasayı açıp,içerisindeki 400 bin lirayı alarak kaçtı.Olayla ilgili sorusturma başlatan ekipler evin çevresinde güvenlik kamerasından süphelileri tespit etti.Çok sayı'da kayıtları olan süphelileri.

Meram ilçesi Köyceğiz Mahallesi'nde oturan süpheliler,polisler tarafından evlerinden gözaltına alındılar.Emniyetteki ifadelerinden ardından adliyeye sevk edildi.Adliyeye götürülürken çoçuğunu kucağından bırakmayan Navruz Erkan,kendisini görüntüleyen gazeticilere dil çıkardı.Çikarıldıkları mahkemede suçlamaları reddeden iki şüpheli tutuklandı.Navruz Erkan'ın tutuklanması üzerine çoçuğunu diğer yakınlarına teslim edildiği belirtildi.  
tarih icon 24/03/2019
okuna sayısı icon 1673 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]