mobil menu
ara

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz'a silahlı saldırı.

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz Çumra Belediye Başkanımız Mehmet Oğuz a silahlı saldırı.
Olay saat 15:30 sıralarında Çumra İlçesinde meydana geldi. İddialara göre, ilçe esnafını ziyaret etmek için Belediyeden çıkan Başkan Mehmet Oğuz'un aracına birkaç adım kala B.Y isimli şahıs yanına yaklaştı. Montunun altında gizlediği tüfeğini çıkararak başkana doğru ateş etti. 

Bacaklarından yaralanan Başkan Mehmet Oğuz yere yığılırken zanlı elindeki tüfekle olay yerinden uzaklaştı. Belediye Başkanı Oğuz'u silah seslerini duyan belediye personeli özel araçla Çumra Devlet hastanesine kaldırdı. Yapılan ilk müdahalenin ardından Konya’ya sevk edilen Oğuz'un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 
Olay sonrası zanlı B.Y silahı ile birlikte ilçe polis merkezine teslim oldu. Olayın Belediye’ye ait bir arazi meselesinden kaynaklandığı öğrenilirken zanlının polisteki sorgusunun halen devam ettiği bildirildi.
tarih icon 22/10/2018
okuna sayısı icon 2401 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]