mobil menu
ara

Özkan Matbaa, Çumra Matbaa & Ofset

Özkan Matbaa, Çumra Matbaa & Ofset
  • Firma Bilgileri
  • -
  • www.ozkanofset.com
  • İzzetbey Mah. Dumlu Caddesi. No:39 Çumra
Firma Hakkında
Sorumlu kişi : Şakir Özkan | Üyelik tipi : Gold
Firmanın hizmet verdiği alan : Ofset & Matbaa
1980 Yılında Özkan Ofset Matbaacılık adı altında her türlü matbaa hizmetini vermek amacıyla Çumra'da kurulan firmamız 32 yıldır her geçen gün artan güveninizin vermiş olduğu heyecanla ve büyük bir titizlikle hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam ederek, geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalitede çözümler sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne edinmiş olduğumuz tecrübe ve uzman kadromuzla müşteri portföyümüzü daima genişletmekteyiz.

Firmamız çağın ve teknolojinin gereklerine uygun olarak, istikrarlı bir şekilde, ürün ve üretim yelpazesini arttırmaktadır.
tarih icon 12/23/2016 tarihinde kayıt edildi
Firma 2706 gündür   okuna sayısı icon 8811 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL