mobil menu
ara

Netwifi, Çumra'da İnternetin adresi

Netwifi, Çumra
  • Firma Bilgileri
  • 0850 420 50 60
  • www.netwifi.com.tr
  • İzzetbey Mah. Hükümet Cad. No:21 Çumra/KONYA
Firma Hakkında
Sorumlu kişi : Şakir Özkan | Üyelik tipi : Gold
Firmanın hizmet verdiği alan : Bilişim
Kurucularının tanımladığı öncü olma misyonu ile şirketimiz, kendisine kablosuz teknolojiler üzerine uzmanlaşmayı ilk iş olarak belirlemiştir.Bunun sonucunda 2014 yılında şirket bir yandan ISP lisansını alırken bir yandan da kurumsal hizmetler için teknolojiye yatırım yapmıştır. Altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra, 2014 yılının sonlarında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kurumsal ve bölgesel olarak da bireysel internet servisleri vermeye başlayan firma, şu an için Konya Çumra, İçeriçumra, Taşağıl, Alibeyhüyüğü, Gökhüyük, Erentepe, Okçu, Alemdar Güvercinlik, Karkın, Üçhüyük, Güneysınır bölgelerinde kesintisiz internet hizmetleri vermektedir.

Netwifi; Telekominikasyon Kurumu Tarafından Ulusal İnternet Servis Sağlayıcı Lisans Belgesine sahiptir. Netwifi internet %100 yasal prosedürlere uygun olarak sağlanmaktadır. Netwifi internet işletmenizin tüm yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Referanslarımızı inceleyiniz.
tarih icon 1/2/2017 tarihinde kayıt edildi
Firma 2050 gündür   okuna sayısı icon 9566 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]