mobil menu
ara

Üçhüyük de 3 akrabasını öldüren sanığın cezası

Üçhüyük de 3 akrabasını öldüren sanığın cezası Çumra Üçhüyük mahallesinde muhtarlık seçimleri nedeniyle arasında husumet bulunan bacanağı ile 2 oğlunu öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan Turan Balıkcı'ya 2 kez müebbet ve 18 yıl hapis cezası verildi. Konya 5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuklu sanık Turan Balıkcı ile taraf avukatları katıldı.

Mahkeme heyeti, sanık Balıkcı'ya, Adem Atçı'ya yönelik "haksız tahrik altında kasten öldürme" suçundan 18 yıl ile maktuller Zekeriya ile Faruk Atçı'ya yönelik "kasten öldürme" suçundan 2 kez müebbet hapis cezası verdi.

Olayı önceki çumra haberlerinden öğrenebilirsiniz.

kaynak: sondakika
tarih icon 29/07/2021
okuna sayısı icon 2562 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL