mobil menu
ara

Eski muhtar bacanağını ve 2 oğlunu öldürdü

Eski muhtar bacanağını ve 2 oğlunu öldürdü Üçhüyük mahallesi eski muhtarı Turan Balıkçının, muhtarlık seçiminden itibaren kendisini rahatsız ettiğini öne sürdü. Bacanağı Adem Atçı ile tartışması katliam ile bitti. Turan B. , bacanağı ve çocukları Faruk ile Zekeriya Atcı’yı evlerinde vurarak öldürdü. Turan B. , olayın ardından jandarmaya teslim oldu.

Üçhüyük mahallesinin eski muhtarı Turan B. (46), Tartıştığı bacanağı ve 2 oğlunu tabancayla vurdu. Mahallenin eski Muhtarı Turan B. , daha önceden aralarında husumet bulunan bacanağı Adem Atçı (59) ve çocukları Faruk (37) ile Zekeriya Atçı'yı (35) beylik tabancasıyla vurdu. Turan B. ardı ardına ateş ettiği baba ve 2 oğlu olay yerinde hayatını kaybetti.

Olayın ardından cinayet zanlısı Turan B. , jandarma karakolunu arayarak "Bacanağımı ve 2 oğlunu ölürdüm gelin beni alın" dedi. Çumra Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olay yerinde yapılan incelemelerin ardından hayatını kaybeden baba Adem Atçı ile oğullarının cesetleri Çumra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Evinde olayda kullandığı silahla birlikte Jandarma tarafından gözaltına alınan Turan Balıkçı, ilk ifadesinde muhtarlık seçimlerinden itibaren bacağının kendisini rahatsız ettiğini öne sürdü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
tarih icon 17/05/2019
okuna sayısı icon 1913 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]