mobil menu
ara

Türk Hacker'lar İş Başında; Israel's Channel 2'de Ezan Okutuldu.

Türk Hacker      İsrail'in gündeminde olan ezan yasağı Arap asıllı İsrailli Milletvekili Ahmed Tiybi tarafından parlamentoda ezan okuyarak protesto edilmişti. Ve bunun üzerine İsrailli politikacı Taleb Ebu Arar'da desteklemişti fakat İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'da "gürültüye neden olarak insanları rahatsız ediyor" iddiasıyla ezanın yasaklanmasını öngören yasayı desteklediğini belirtmişti.
     Türk Hackerler bunun üzerine işe koyularak Israel's Channel 2 kanalının uydu sistemlerini ele geçirerek kanalda canlı yayını kapatıp ezan okudu ve ardından İbranice bir mesaj verdi mesajda "Allah'ın cezası gerçekleşti ve yüreklerimizi yaktı" diyerek Filistin'i söz konusu etti. Ardından mesaja bir çok ülkenin desteği ile ateşi söndürdüğümüzüde ekledi. Spikerler ve İsrail halkı şaşkınlık içerisinde izlemeye devam etti.
tarih icon 15/03/2017
okuna sayısı icon 2122 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]