mobil menu
ara

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ nin Çumra ziyareti

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ nin Çumra ziyareti ASLİDAŞ Lisanslı Depo Çumra şubesinin açılışı için Çumra ilçesini ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin USTA, Ak Parti Konya Milletvekili Halil ETYEMEZ, Ak Parti İl Başkanı Hasan ANGI, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim ALTAY, Çumra Belediye Başkanı Halit OFLAZ, Çumra Kaymakamı Hüseyin ECE ve Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin ÇEVİK katılımları ile yaklaşık 55 bin 100 ton depolama kapasitesine sahip Aslidaş Çumra Şubesi Lisanslı Depo Tesislerinin açılışını gerçekleştirildi.

Aynı ay içinde Mavi Tünel Projesi kapsamında KOS 1,2,3 sulamasının açılışını yapmak için Çumra’ya gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ son 15 gün içerisinde ikinci kez ilçeyi ziyaret etti.
tarih icon 20/07/2020
okuna sayısı icon 1145 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]