mobil menu
ara

Okçu Yolunda Saldırı

Okçu Yolunda Saldırı Çumra’nın Okçu Mahallesinde M. Ç (44), Motosikletinin önünü araba ile kesen husumetlilerine tabanca ile ateş etti, bacaklarından vurulan 2 kişi hastaneye kaldırıldı. 

Olay saat: 19.00’da sıralarında iddiaya göre motor ile seyir halinde olan M. Ç ile bir hafta önce kavga ettikleri ve bu nedenle aralarında husumetin bulunduğunu ileri sürülen M. S (27) ve E. Ç (25) tarafından araba ile önü kesildi. Motordan inen M. C yanında taşıdığı ruhsatsız tabanca ile M. S ve E. Ç’ nin bacaklarına 4 el ateş etti.

İhbarı alan jandarma ekipleri ve sağlık personelleri olay yerine sevk edildi. Yaralanan M. S ve E. Ç ambulanslarla Konya’ daki çeşitli hastanelere’ de Tedaviye alındı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. M. Ç ise olay sonrası suç aleti ile birlikte gözaltına alındı. 

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
tarih icon 03/08/2019
okuna sayısı icon 1326 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]