mobil menu
ara

Konya Tarım Fuarı’na Virüs Engeli

Konya Tarım Fuarı’na Virüs Engeli
Konya’da 17 - 21 Mart’ta yapılacak olan Tarım Fuarına Koronavirüs salgını gerekçesiyle 2 - 6 Haziran’a ertelendi.
Konya Ticaret Odası ve TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenecek Tarım fuarının tarihi ertelenmeye gidildi.

TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nden yapılan açıklamada 17 - 21 Mart’ta düzenleneceği duyrulan fuarın 2 - 6 Haziran’a alındığı kaydedildi.
Konya Ticaret Odasından yapılan açıklamada ise birçok ülkeyi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle fuarın tarihi ertelendiğini belirtildi.

Açıklamada, “Konya Tarım Fuarı, üyelerimizden gelen çok yoğun talep nedeniyle toplum sağlığı üzerinde risk oluşturmamasını teminen birliğimizin talebi ve ilgili paydaşların ortak kararı sonucunda 2 - 6 Haziran 2020 Tarihine ertelenmiştir.” İfadesi kullanıldı
tarih icon 11/03/2020
okuna sayısı icon 982 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]