mobil menu
ara

Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu'nun Çumra ilçesini ziyareti

Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Çumra ilçesini ziyaret etti. Babaoğlu, Çumra ilçesinde Alibeyhüyüğü, Gökhüyük, Türkmenkarahüyük mahallelerine ziyaretlerde bulundu. Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, AK Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar ve belediye meclisi üyeleri ve partililerin eşlik ettiği Babaoğlu, vatandaşlarla sohbet etti.  

Babaoğlu, Alibeyhüyüğü Mahallesi'nde yaptığı konuşmada, sadece seçimden seçime değil, sürekli vatandaşın yanında olmayı tercih ettiklerini ifade ederek, bu kapsamda mahalleri ziyaret edip bayramlaşmak, varsa sıkıntılarını dinlemek istediğini söyledi.  

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz da seçimlerde verdikleri tüm sözleri teker teker yerine getirdiklerini ifade ederek, şunları söyledi: "Belediye Başkanı olarak aranızda gezebiliyorsam, başım dik gezebiliyorsam, verdiğim sözlerin büyük bir kısmını yaptığım için. Çumra Alibeyhüyüğü hepimizin büyük bir problemiydi göreve gelir gelmez 60 yıllık bir sorun olan bu yolumuzu genişlettik ve güzel bir şekilde yaptık. İnşallah halı sahamız da yapıldı bitti. Parkımız biti, kapalı spor salonumuzun inşaatı devam ediyor. Kapalı pazar yerimiz bitti. Sadece Alibeyhüyüğümüzün iç yolları kalmıştı ona da başladık gelecek yıl içinde inşallah bitireceğiz." Babaoğlu, beraberindekilerle ilçede Kurban Bayramı dolayısıyla kurulan hayvan pazarını da ziyaret etti.
tarih icon 05/09/2017
okuna sayısı icon 2741 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]