mobil menu
ara

Konya Cezaevinde koronavirus tanısı

Konya Cezaevinde koronavirus tanısı Konya E tipi Kapalı Cezaevi’nde mahkum ve görevli personele koronavirüs testi yapıldı. Yapılan test sonrasında 55 tutuklunun sonucu pozitif çıktı. 

Konya E tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda 55 hükümlünün koronavirüs testi pozitif çıktı. Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu tavsiyeleri doğrultusunda covid-19 salgınına karşı alınan önlemler çerçevesinde cezaevine giriş çıkışlar sınırlandırıldı, cezaevi personeli izole edilmiştir. 

BELİRTİ ÜZERİNE HAREKETE GEÇİLDİ 

Cezaevinde kalan bir hükümlünün koronavirüs belirtileri göstermesi üzerine İl Sağlık Bakanlığı ile Konya Cumhuriyet Başsavcılığı koordineli bir şekilde filyasyon çalışması gerçekleştirdi. Yapılan testler sonucunda 55 hükümlü-tutuklunun koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastaneye sevk edildi.
tarih icon 29/04/2020
okuna sayısı icon 1016 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]