mobil menu
ara

İçeriçumra'da Ruhsatsız silah baskını

İçeriçumra Çumra da Jandarmanın bir eve düzenlediği operasyonda 2 adet av tüfeği ve 1 adet havalı tabanca ile mühimmat ele geçirildi.  

Edinilen bilgiye göre, Konya il Jandarma komutanlığı ekipleri, Çumra ilçesi İçeriçumra Mahallesi’nde ikamet eden M.I’nin evinde bulunduğu ve sattığı bilgisi üzerine çalışmalara başlattı. 
Yapılan araştırmaların ardından. Evde ve eklentilerinde yapılan aramalarda, 1 adet ruhsatsız pompalı av tüfeği, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 1 adet havalı tabanca, 61 adet 9 mm, 2 adet 7.62 mm tabanca mermisi, 22 adet av tüfeği fişeği ele geçirildi. 

Cumhuriyet Savcılığından alınan talimat gereği gözaltına alınan M.I’ nin ifadesinin ardından serbest bırakıldı, ele geçirilen malzemeler el koyulduğu öğrenildi.
tarih icon 31/05/2019
okuna sayısı icon 1753 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]