mobil menu
ara

Çumra’da üst yapı çalışmaları hız kesmedi

Çumra’da üst yapı çalışmaları hız kesmedi
Belediyeden yapılan açıklamada, geçen yıl yeni tip koronavirüs salgını koşullarında yol, çevre düzenleme ve yeşillendirme, sosyal belediyecilik çalışmaları başta olmak üzere birçok alanda çalışma yapıldı. 

Çumra’da 2020 yılında 56 km uzunluğunda sathi kaplama çalışması yapıldığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: 
 
“Çumra Belediyesi, 53 Mahallede yürütüldüğü kilitli parke taşı çalışmaları kapsamında toplamda 33 bin 354 metrekare yol çalışması yaptı. Çalışmalar kapsamında mahallelere ulaşım yolları, ara sokakları, kaldırımları ile cami ve okul çevreleri kilitli parke taşı ile döşendi.” 

Görüşlerine yer verilen Çumra Belediye Başkanı Recep Candan ise, 

“Yapmış olduğumuz çalışmalarla milletimizin ayağının yazın toza, kışın çamura değmesini istemedik. Bu kapsamda, mah. Yollarımızın çoğu bağlantı yollarının asfalt çalışmalarını tamamladık. 2020 yılı içerisinde merkezde yaptığımız yol çalışmalarının yanında mah. İçi yollarımızın da daha konforlu hale getirilmesine önem verdik. Bu yıl pandemi ve kış demeden halkımıza hizmet için aciliyet ve öncelik sırasına göre mahallelerimizde dur durak bilmedik ve tüm Çumra’yı adeta bir şantiye alanına çevirdik. İnşallah, 2021 yılında da çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.” Değerlendirmesinde bulundu.
tarih icon 06/01/2021
okuna sayısı icon 718 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]