mobil menu
ara

Çumra'da Liselerarası Münazara Yarışması

Çumra Çumra Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Medeniyet Okulu Projesi kapsamında imzalanan protokolle yapılan Liselerarası Münazara Yarışması'nın finalistleri belli oldu. İlçede bulunan liselerin katıldığı yarışma, Çumra Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. 

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, yaptığı konuşmada, yarı finalde 4 lisenin mücadele ettiğini söyledi. Kendisinin de ilahiyat fakültesinde okuduğunu dile getiren Oğuz, "Dünyanın en güzel melekleri sizlersiniz. Allah sizden razı olsun. Mevla en güzel yerlere sizleri ulaştırsın inşallah. Hepinize başarılar diliyorum." dedi. Yarışma süresince verilen aralarda, 15 Temmuz temalı videolar ve görseller sunuldu.

Final yarıyıl tatili dönüşü gerçekleştirilecek. Çumra Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan Liseler arası Münazara yarışmalarında Finale Sedat Çumralı Kız Meslek Lisesi ve Çumra Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi kaldı.


tarih icon 22/01/2017
okuna sayısı icon 3285 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]