mobil menu
ara

Çumra'da 19 Mayıs Kutlamaları

Çumra 19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Çumra da da coşku ile kutlandı. 19 Mayıs töreni Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin bahçesinde yapılacaktı ama havanın yağmurlu olması sebebi ile tören, Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kapalı spor salonunda yapıldı. Protokolün yerini alması ile tören başladı.

Törende Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin zeybek oyunu büyük ilgi gördü. Törende Çumra mızı temsil eden ve Çanakkale'de ki bisiklet yarışında ilk üç dereceye Çumra'nın adını yazdıran genç sporcularımıza da hediyeler taktim edildi.


tarih icon 19/05/2017
okuna sayısı icon 2661 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]