mobil menu
ara

Çumra liseler arası münazara yarışmasının finali yapıldı

Çumra liseler arası münazara yarışmasının finali yapıldı Çumra da liseler arası münazara yarışmasının finalinde Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Çumra Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi kıyasıya mücadele etti.  Çumra'da düzenlenen liseler arası münazara yarışmasına ilçede bulunan toplam 13 lise katıldı. İlçe protokolünün tam kadro katıldığı final müsabakasını Sedat Çumralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazandı. 

Düzenlenen yarışmada ilk olarak sözü program koordinatörü Adem Doğan aldı. Doğan konuşmasında, Çumra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Oğuz’a teşekkür etti. Final programında Çumralı öğrencilerden Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’a duygu ve düşüncelerini paylaştıkları bir video izletildi ve belediye başkanına çiçek takdiminde bulunuldu.  

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz,” Ne kadar güzel Allah sizlerden razı olsun en güzel kelime evlat, kardeş ve abi olarak beni görebilmeniz, ben her zaman aranızdayım ve aranızda da olmaktan gurur duyuyorum aranızda da olmaya devam edeceğim hakikaten hepiniz evladım yerindesiniz. Biz vefayı bir semt olarak yada bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var diye biliriz ama asıl vefa şudur arkadaşlar bize bu güzel nimetleri veren Eşrefi Mahlukat olarak kaşımızı, gözümüzü, kulaklarımızı, kalbimizi, böbreğimizi ve bütün organlarımızı bize karşılıksız veren Allah’a karşı günde 5 vakit secdeden başka bir şey değildir vefa inşallah sizlerin yetiştireceği nesil vefalı bir nesil olur.” dedi.  

Çumra Belediyesi Düğün ve Kongre merkezinde düzenlenen final yarışmasına katılan Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mücahit Sami Küçüktığlı, "Yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik ediyorum hakikaten çok güzel bir yarışma çıkarttılar. Fakat sevgili gençler buraya çıkabilmek konuşabilmek heyecanlanmadan duygularını ifade edebilmek en büyük başarıydı. Ama biz bu programı organize ettiği için, Konya’daki en güzel Münazara yarışmasını organize ettiği için Çumra Belediye Başkanımız Mehmet Oğuz Bey’e çok teşekkür ederim Allah Razı olsun kendisinden" dedi.

Çumra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Oğuz tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mücahit Sami Küçüktığlı’ya Çumra’ya olan hizmetlerinden ve desteklerinden dolayı hediye taktim edildi. 
Program yarışmanın finalistinin açıklanması ve protokol tarafından yarışmacıların ödüllerinin verilmesiyle son buldu. Çumra liseler arası münazara yarışması.

Bu güzel organizasyonda emeği geçen tüm yönetici, idareci ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz, cumradan.com
tarih icon 10/02/2017
okuna sayısı icon 2159 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]