mobil menu
ara

Çumra da yarışma heyecanı "Medeniyet Okulları Projesi"

Çumra da yarışma heyecanı "Medeniyet Okulları Projesi" Çumra ilçemizde, Medeniyet Okulu projesi kapsamında, ortaokulları arasında Haydi Bil Bakalım, liseler arası Haydi Konuş Bakalım isimli bilgi ve münazara yarışmaları yapıldı. Çumra Belediye Düğün Salonun da yapılan ortaokullar arasındaki Haydi Bil Bakalım yarışmasında finale adını yazdıran, Merkez Atatürk Ortaokulu, Üçhüyük Ortaokulu ve Saliha Onbaşı Ortaokulu oldu. Final sonunda Haydi Bil Bakalım yarışmasının galibi Merkez Atatürk Ortaokulu öğrencileri oldu. 

Liseler arası Haydi Konuş Bakalım yarışması finalistleri ise Çumra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Çumra Sağlık Meslek Lisesi idi. Aralarındaki final yarışmasında Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri kazandı. 

Çumra Belediye Başkanı Sayın Mehmet Oğuz, yaptığı konuşmada gençlerle gurur duyduğunu belirtti. Her iki yarışmanın kazananların Konya'da düzenlenecek olan, ilçeler arası yarışmada ilçemizi Çumra'yı temsil edeceğini söyleyen Oğuz, "Öğrencilerimize sonuna kadar güveniyorum." dedi.
tarih icon 19/12/2018
okuna sayısı icon 1518 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]