mobil menu
ara

Çumra Ticaret ve Sanayi Odasından Eğitime Destek

Çumra Ticaret ve Sanayi Odasından Eğitime Destek
Çumra Ticaret ve Sanayi odası pandemi sürecinde uzaktan eğitime tablet ile destek oldu.

Uzaktan eğitimde tablet ihtiyacını karşılamak amacıyla alınan tabletler Ticaret ve Sanayi odası başkanı sayın Metin Kural ve Yönetim Kurulu tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Mehmet Altunyaldız'a teslim edildi.

İlçe müdürümüz sayın Altunyaldız yapmış olduğu açıklamada "Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz, Mart 2020 den beri okullarımız maalesef kapalı, öğrencilerimiz dijital ortamda öğretmenlerimizin vermiş olduğu derslere katılmaya çalışıyorlar. Bakanlığımız öğrencilerimizin tablet, bilgisayar vb. İletişim araçlarini karşılamaya çalısmaktadır. Bu kampanyaya destek veren Çumra Ticaret ve Sanayi odası başkanı Sayın Metin Kural ve Yönetim Kuruluna çok teşekkür ederim. Bizler bu tabletleri bakanlığımızın belirlemiş olduğu listeye göre sizlerin adına öğrencilerimize ulaştıracağız. Sizlerin selam ve sevgilerini ileteceğiz. Ayrıca tüm hayırseverlerimizi kampanyaya davet ediyoruz." diye konuştu.
tarih icon 19/01/2021
okuna sayısı icon 623 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]