mobil menu
ara

Çumra Saliha Onbaşı Ortaokulu bisiklet takımı Türkiye birincisi

Çumra Saliha Onbaşı Ortaokulu bisiklet takımı Türkiye birincisi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen bisiklet yarışlarında Saliha Onbaşı Ortaokulu öğrencileri başarı elde etti. Nezir Yusuf Dalgıç, Mehmet Alsaç, Faruk Salman, Ömer Salman ve İsmail Alsaç'tan oluşan okul takımı hem takım olarak hem de bireysel olarak ilk 3 sırayı alarak Türkiye şampiyonluğu elde etti. 

Ekip, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz'a ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Celaleddin Kıvrak'a teşekkür etti.
Konya'nın Çumra ilçesinde bulunan Saliha Onbaşı Ortaokulu başarılarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz yıl yola karşı ve zamana karşı Türkiye birincisi olan Saliha Onbaşı Ortaokulu bisiklet takımı Çanakkale'de yapılan yarışlarda da başarı elde etti.
tarih icon 13/06/2017
okuna sayısı icon 7731 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]