mobil menu
ara

Çumra Merkez Atatürk Ortaokulu Konya'da 3.cü olarak Çumra'mızı gurulandırdı

Çumra Merkez Atatürk Ortaokulu Konya Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Haydi Bil Bakalım” bilgi yarışmasının finalinde Çumra’mızdan Merkez Atatürk Ortaokulu 437 okul 1748 yarışmacı arasından ilk 3’e kalarak Çumra’mızı gururlandırdı.

Konya Mevlana Kültür Merkezinde düzenlenen “Haydi Bil Bakalım ” bilgi yarışmasında finallerde Ilgın, Ereğli ve Çumra ilçelerinden katılan öğrenciler ter döktü. Yarışmaya Çumra’mızdan Merkez Atatürk Ortaokulu öğrencilerimiz ilçemizi temsil ettiler. Çumra Belediye Başkanımız Halit Oflaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız, Merkez Atatürk okulumuzu destek vermek adına programa katıldı. Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türkiye ve Dünya Kategorilerinde 20 sorudan oluşan finalde Merkez Atatürk okulu 3. Olarak tamamladı.

Programının Açılış konuşmasını Konya Büyükşehir belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, üç ilçeden finale kalan okullara teşekkür ederek sözlerine başladı.”437 okul arasından finale kalan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bu yarışmanın kaybedeni olmaz. Burada en önemli unsur birlik ve beraberliğimizi sağlamak. Bilgi yarışmamızı 2012 den bu yana Konya’da bir gelenek haline geldi ” dedi. 

Yarışmanın ardından Başarılı olan okullara ödlülerini vermek üzere sahneye çıkan Belediye Başkanımız Halit Oflaz, Çumra Merkez Atatürk okulunu tebrik etti. Oflaz ”Öğrencilerimizin Konya’da final kapılarını aramalarında emeği olan Çumra Merkez Atatürk Okulu’nun idarecileri ve öğretmenlerini ve Çumra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız’a teşekkür ediyorum. Çumra’mızı temsil ettikleri için tebrik diyorum. Bu yarışmanın kaybedeni yok “ ifadesini kullandı.
tarih icon 18/04/2019
okuna sayısı icon 2208 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]