mobil menu
ara

Çumra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık Seçim Sonucu

Çumra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık Seçim Sonucu Çumra Esnaf ve Sanatkarlar Odası, yeni yönetim kurulunu belirlemek üzere sandık başına gitti. Kızılay Düğün Salonunda yapılan seçimlere bin 5 üyeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulunda odaya kayıtlı 605 esnaf oy kullandı.

Seçim sonunda yapılan sayımda 23 yıldır Çumra Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığını yürüten mevcut Başkan Mustafa ALTUN, 432 oy ile yeniden 7.kez başkan seçildi. 
Üç adayla seçime giden Çumra Esnaf Odası Genel Kurulunda Mustafa Altun, yeniden seçilirken, diğer adaylarından Hüseyin Durmaz, 141, Nazif Karagöz 25 oy aldı.
tarih icon 11/01/2018
okuna sayısı icon 3325 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]