mobil menu
ara

Çumra Çatalhöyük Belediye Spor Kulübün den Başkana ziyaret

Çumra Çatalhöyük Belediye Spor Kulübün den Başkana ziyaret Çumra, Konya ve Türkiye’yi bisiklet başta olmak üzere Taekwondo ve diğer spor dallarında başarıyla temsil eden Çumra Çatalhöyük Belediye Spor Kulübü sporcularından Başkan Oğuz’a ziyaret Çumra Belediyesi Altınpark Konferans Salonunda gerçekleştirilen ziyarette Sporcularla Başkan Oğuz bir araya geldi. Ziyaret sırasında Başkan Oğuz ilçede gençler için yapılan yatırımların olduğu bir sunumla gençleri bilgilendirdi. Program karşılıklı bilgi alışverişleriyle devam etti.

Ziyaret sonunda Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Bugün 2016 yılı içerisinde Çumra Çatalhöyük Belediye Spor bünyesinde faaliyet gösteren takımlarımızdan Bisiklet, Taekwondo ve Futbol takımlarımızın kazanmış oldukları kupalarla belediyemizi ziyaret ettiler. Elbette bu kupalar hepsinin alın terleridir tüm branşlarımız da lisanslı 450 gencimizi bizler tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. 2016 yılı hepsi temel atmaydı 2017 yılı içerisinde 15 tane halı sahanın 3 tane kapalı spor salonunun 3000 kişilik yeni bir Çumra Stadyumunun Gençlik merkezinin Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun ve Kapalı Kadınlar yüzme havuzumuz gibi büyük tesislerimizin açılış yılı olacak. Burada hem ilçe belediyemizin hem büyükşehir belediyemizin hem de Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ilçemize kazandırılmasında katkıları oldu. Yüz yıllık birikim bir yıl içerisinde hepsi yenilenerek ve yeni eserlerle yerden yükseldi ve spora katkı sağlayama devam ediyor dedi ve bu gençlerle başaramayacağımız hiçbir nokta yok hiçbir kupa yok diyerek sözlerini bitirdi.

Çumra Çatalhöyük Belediye Spor Kulübü başkanı Dr.Ömer Yıldırım ise gençliğe ve spora verdiği önem ve bu büyük hizmetlerinden dolayı Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’a ve emeği geçen her kim varsa hepsine teşekkür etti. Ayrıca Geçtiğimiz hafta Ankara’da düzenlenen 4. Olağan Türkiye Bisiklet Federasyonu seçimlerinde Erol KÜÇÜKBAKIRCI başkan olarak seçilmiş yönetim kurulu üyelerinden biride Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz olduğu bilgisi gençlerle paylaşıldı.
tarih icon 23/12/2016
okuna sayısı icon 2499 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]