mobil menu
ara

Çatalhöyük Çumra Belediyespor Bisiklet Takımı

Çatalhöyük Çumra Belediyespor Bisiklet Takımı Malatya'da düzenlenen 04 - 07 Temmuz Türkiye Şampiyonluğu 4 Etap Bisiklet yarışlarına Çatalhöyük Çumra Belediyespor Bisiklet takımı damga vurdu. 
İlk gün düzenlenen yarışlarda Yıldız B Kategorisinde Faruk Salman 1. oldu. Yıldız A Kategorisinden ise Cemal Selçuk kürsünün zirvesinde oldu. 2.gün zamana karşı yarışlarda Yıldız B kategorisinde Faruk Salman 1. olurken Mehmet Alsaç 3. oldu

Yıldız A kategorisinde Melih Çetin 3. oldu. Son gün Kreteryum yarışlarında ise kürsünün adı yine değişmedi Yıldız B Kategorisinde Faruk Salman yine 1. oldu. Nezir Dalgıç ise 3.oldu. 

Tüm yarışlar sonunda Yıldız B Kategorisinde Çatalhöyük Çumra Belediye Spor Bisiklet Takımımız Türkye Şampiyonluğu ve Yıldız A Kategorisinde Takım olarak Türkiye 2.si oldu. 
Başarılarından dolayı Çumra Çatalhöyük Belediyespor Bisiklet ve Genç Yıldızlar Milli takım Antrenörü İsmail Uğur'luya ve başarılı sporcularını tebrik ediyoruz.

çumra bisiklet takımı
tarih icon 08/07/2017
okuna sayısı icon 7586 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]