mobil menu
ara

Başbakan dan Konya-Karaman YHT hattı açıklaması

Başbakan dan Konya-Karaman YHT hattı açıklaması Karaman'da konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Konya-Karaman hızlı tren hattının bu yıl içinde bitirileceğini açıkladı. Başbakan Yıldırım, Karaman'da vatandaşlara seslendi. Yıldırım, Avrupa'ya 'iç işlerimize' karışmayın uyarısı yaparak Karaman'ın 16 Nisan'da büyük destek vereceğini söyledi. 

Yıldırım, Konya-Karaman arasında yapılan hızlı tren hattına ilişkin de konuştu. Başbakan Yıldırım, "Konya-Karaman YHT hattının sesi geliyor. Hızlı tren hattı bu sene bitirilecek" dedi. 

Yıldırım, kente müjde de vererek, "Karaman'a havalimanı yapacağız. Buradan müjdesini de veriyorum. Hava yolunu halkın yolu yapacağız' dedi.

28 Mart Karaman Mitingi.
tarih icon 30/03/2017
okuna sayısı icon 2941 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]