mobil menu
ara

Apa Barajın da Arif Pullu'nun cesedine ulaşıldı.

Apa Barajın da Arif Pullu Apa barajında bir ocak daha söndü. Çumra ilçemizde Arif Pullu'nun (51), serinlemek için girdiği Apa Baraj da cansız bedeni bulundu.
Arif Pullu, iddiaya göre, serinlemek için Apa Baraj na girdi. Pullu, bir süre sonra suda gözden kayboldu. Çevredekiler ise jandarma, itfaiye ve sağlık görevlilerine haber verdi. İhbarla bölgeye gelen Konya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerine bağlı dalgıçlar, suda arama kurtarma çalışması başlattı. 

Ekiplerin çalışması sonucu Pullu'nun cansız bedeni bulundu. Sudan çıkarılan Arif Pullu'nun cesedi, otopsi yapılmak üzere Çumra Devlet Hastanesi morguna götürüldü. 

Kaynak: DHA

Apa Barajı, Konya’da, Çarşamba Çayı üzerinde, sulama amacı ile 1958-62 yılları arasında inşa edilen toprak dolgu tipi olan bir barajdır.
tarih icon 08/07/2020
okuna sayısı icon 1260 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]