mobil menu
ara

Mide küçültme yöntemi, Tüp Mide Ameliyatı Uygulaması

Mide küçültme yöntemi, Tüp Mide Ameliyatı Uygulaması Artık etrafımızda sıklıkla görmekte olduğumuz yada ailemizdeki bireyler de belki de kendimizde var olan aşırı şişmanlık yani obezite hastalığı gün geçtikçe artmaktadır. Buna neden yaşam koşullarının değişmesi, beslenme alışkanlıkları, gdo lu yiyecekler vb birçok neden sayılabilir.

Siz yada yakınınız aşırı şişmanlıktan şikayet ediyor, mide küçültme ile ilgili bilgiler arıyor ve mide küçültme ameliyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz. Öncelikle şunu söyleyelim ki doğal yolları denemeniz yani zayıflama için çaba göstermeniz en doğrusudur. Zaten şişmanlık düzeyi belirli seviye üzerindekiler yani obezite hastalığı olan kişiler için bu mide küçültme ameliyatları önerilir. Bunlar farklı şekillerde uygulanır en yaygın yöntemler arasında, Tüp mide ameliyatı, Mide balonu yöntemi ve Mide kelepçesi sayılar bilir.

Mide küçültme ameliyatını kimler yaptırmalı?

Kurumsal bir kimliğe sahip, uzman kişiler tarafından muayene işlemlerinizi yaptırmanızı ve yol haritanızı buna göre belirlemenizi tavsiye ederiz. Zira ehil olmayan kişi ve kuruluşlarca yapılan işlemlerde ne yazık ki istenmeyen sonuçlar gerçekleşmekte hatta ölümle bile sonuçlana bilmektedir.

Çok sayıda hastane mide küçültme ameliyatları yapmaktadır. Safa Hastanesi önceliğini her daim hasta sağlığı yönünde kullanmaktadır. Deneyimli, uzman kadrosu ile Safa Hastanesi, mide küçültme ameliyatların da başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Mide küçültme ameliyatı, zayıflama da sorun yaşayan yani sonuç alamayan obezite hastaları için uygulanır. Mide küçültme hangi yaş grubu için uygundur? Mide küçültme ameliyatı 18 – 65 yaş aralığında yapılması uygundur.

Tüp Mide Ameliyatı nedir?

Mide küçültme ameliyatları yöntemlerinden birisi de Tüp mide ameliyatıdır. Tüp mide yöntemi, yan etkilerinin diğer mide küçültme yöntemlerine göre az olması sebebi ile sıklıkla tercih edilen bir mide küçültme yöntemidir. Tüp mide ameliyatında kilo verme oranları oldukça başarılıdır.

Tüp mide ameliyatı sonrası daralan mide sayesinde kişi daha az gıda tüketir, doygunluk hisse artar ve böylece zayıflama imkânı olur.

Mide küçültme ameliyatlarında öncelikle kulaktan dolma bilgiler ile değil, sizin ve doktorunuzun sizin için hangi yöntemin daha sağlıklı olacağına birlikte karar verdiğiniz bir süreç izlemeniz en doğrusudur. 

Mide küçültme uygulamaları, Tüp mide ameliyatı veya diğer yöntemler ile ilgili her türlü bilgi için bize ulaşın. 
Safa Hastanesi, 0850 878 72 32 - 444 7232
tarih icon 7/3/2017 'de reklam oluşturuldu
okuna sayısı icon 1778 günde 1964 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]