mobil menu
ara

İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
  • Firma Bilgileri
  • 0332 458 25 50
  • www.ssicericumra.com
  • İçeriçumra Mah. Malazgirt Cd. No.29 Çumra
Firma Hakkında
Sorumlu kişi : Seyit Mehmet DAĞ | Üyelik tipi : Gold
Firmanın hizmet verdiği alan : Diğer ...
İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi,

Aynı anda aylık yaklaşık 4000-4500 ton yem kooperatif ortaklarında satılmakta ve hayvansal yem katkı maddeleri ortakları için temin edilmektedir. 2014 yılında Tarım ve Orman Bakanlığının Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Programı kapsamında 1 tonluk Silaj ve Küspe paketleme projesi yapılmıştır. Bedeli 470.000,00 TL olan proje yürüyen makinelerle birlikte 850.000,00 TL’ye ulaşmıştır.

Ayrıntılı bilgiler, www.ssicericumra.com

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Ne Demektir? Sivil toplum örgütleri, ziraat odaları, şirketler ve serbest tarım danışmanlarınca, tarımsal işletmelerin tarımsal bilgi, teknik ve yöntemler konusundaki ihtiyaçlarının zamanında ve yeterli düzeyde karşılanmasına yönelik olarak ücret karşılığında yürütülen hizmetlerdir.
tarih icon 3/12/2020 tarihinde kayıt edildi
Firma 805 gündür   okuna sayısı icon 1209 defa görüntülendi

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]