mobil menu
ara

Yeni Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Syn Mehmet ALTUNYALDIZ

Yeni Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Syn Mehmet ALTUNYALDIZ İlçe MEB de devir teslim. Çumra Milli Eğitim Müdürlüğüne, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet ALTUNYALDIZ atandı. Sayın ALTUNYALDIZ'a yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Önceki Müdürümüz Sayın Celalettin KIVRAK'a da bundan sonraki görev hayatında başarılar diliyoruz.

Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ALTUNYALDIZ kimdir?


1970 yılında Çumra da dünyaya geldi. İlk ve Orta Öğrenimini Çumra ve Doğanhisar da tamamladı. 1996 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliğinden mezun oldu. Aynı yıl Burdur ili Bucak ilçesi Sahil İlköğretm okulunda öğretmenliğe başladı. 1998 ylında Şanlıurfa da vatani görevini yaptı. 2000 yılında Çumra Saliha Onbaşı İlköğretimi okulunda göreve başladıktan sonra Cumhuriyet lisesi, Anadolu Lisesi, Ticaret Meslek lisesi ve Alibeyhüyüğü İmam Hatip Lisesinde öğretmen ve idareci olarak görev yaptı. 2014 yılında Çumra Cumhuriyet Anadolu Lisesinde Müdür olarak görev yaptıktan sonra 2018 yılında Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştır. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü okuyarak ikinci lisans eğitimini tamamlamıştır. 
Mehmet Altunyaldız evli ve üç çocuk babasıdır.
tarih icon 24/10/2018
okuna sayısı icon 3444 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]