mobil menu
ara

YGS 2017 Sınav giriş yeri ve Giriş belgesi çıkarma

YGS 2017 Sınav giriş yeri ve Giriş belgesi çıkarma YGS giriş yerleri açıklandı. ÖSYM 2017 YGS sınav giriş belgesi çıktısı alacak adayları uyardı. YGS sınav giriş belgesi çıktısı nasıl olmalı. ÖSYM YGS sınav yeri ve giriş belgesi uyarısı ais.osym.gov.tr'de yayınlandı. ÖSYM YGS giriş belgesi gönderimi yapmayacak. Adaylar sınav giriş belgesi çıktıları yalnızca ais.osym.gov.tr adresinden alabilirler. 2017 YGS Sınav Giriş Yerleri, Sınav Giriş Belgesi ile beraber çıkacak. Sınav Giriş Belgesi'nin üstünde adayın sınava gireceği yerin adres, salon ve sıra bilgisi verilecektir.

YGS SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI 

Bina girişinde yoğunluğa yol açılmaması için adayların çanta ve benzeri eşyalarını sınava girecekleri binalara getirmemeleri, sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle gelmeleri ve sınavdan en az 1 saat önce sınavın yapılacağı bina önünde hazır bulunmaları sınav salonlarına zamanında alınabilmeleri açısından son derece önemlidir. 

DİKKAT! Sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacaktır. Adaylar, saat 09.45’ten sonra sınav binalarına alınmayacaklardır. 

YGS GİRİŞ BELGESİ 2017 NEREDEN NASIL ALINIR?  Resmi Web sayfası, YGS 2017 Giriş Belgesi Çıktısı için tıklayın.

2017 YGS adayları YGS sınav giriş yerlerini öğrenmek ve YGS 2017 sınav giriş belgesini nasıl alacaklarını merak ediyor. YGS 2017 sınav giriş yerlerini öğrenmek isteyen ve YGS sınav giriş belgesi çıktısı almak isteyen adaylar bilgisayarlarının arama çubuğuna ais.osym.gov.tr yazarak aşağıda görüntüsü bulunan ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sayfası'na ulaşacaklar.  
Adaylar 'Sisteme Giriş' bölümünü tıklayarak aşağıdaki sayfaya girecekler. Daha sonra TC Kimlik Numarası ve ÖSYM Aday Şifresi'ni sisteme giren YGS 2016 adayları YGS sınav giriş yerlerine ilişkin bilgilere ulaşabilecekler. Adaylar aynı ekrandan YGS 2016 sınav giriş belgelerinin çıktılarını da alabilecekler. 
Adaylar, internetten edinecekleri belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorunda olacak. YGS sınav giriş belgesinin renkli yada siyah beyaz olması bir sorun değil.
tarih icon 02/03/2017
okuna sayısı icon 2567 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]