mobil menu
ara

Trafik kazası, Abdurrahman Küpeli (29)

Trafik kazası, Abdurrahman Küpeli (29) Çumra esnaflarımızdan, Abdurrahman Küpeli (29) trafik kazasında vefat etti. Alınan bilgiye göre bozkır Sarıoğlan mahallesinde Hadim-Konya karayolu kavşağında iki otomobil çarpıştı. Kazada aralarında çocuklarında olduğu toplam 9 kişide yaralandı.

Yaralılar olay yerine gelen Acil servis ekiplerince hastanelere kaldırıldı. Kaza, sabah saatlerinde Konya'nın Bozkır ilçesi Sarıoğlan Mahallesinde yaşandı.

Çumra da dünya ucuzluk pazarı sahibi esnaf kardeşimiz, Abdurrahman Küpeli kaza yerinde hayatını kaybetmiştir. Allah rahmet eylesin, Mevlam kalanlara sabır versin inşallah, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: haberdairesi
tarih icon 28/06/2021
okuna sayısı icon 3392 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL