mobil menu
ara

Temel Dini Bilgiler Sınavı, Çumra

Temel Dini Bilgiler Sınavı, Çumra

Çumra Belediyesi ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Temel Dini Bilgiler Sınavı için öğrencilere ‘Temel Dini Bilgiler’ kitabı dağıtıldı.

Mayıs ayında gerçekleşecek; tüm lise öğrencilerinin katılacağı sınav öncesi Çumra Belediyesi ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa hazırlanan Temel Dini Bilgiler kitapları öğrencilere dağıtıldı. Kitap dağıtımı programına Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan ve Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız ile birlikte çok sayıda kişi de katıldı. Sınav sonucunda dereceye girecek öğrencilere verilecek ödüller Belediye ve İlçe Milli Eğitim tarafından belirlenerek açıklanacak. 
tarih icon 04/01/2022
okuna sayısı icon 347 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]