mobil menu
ara

TÜRKMENKARAHÜYÜK KAMİL TÜRK İLKOKULUN/ORTAOKULUNUN TEMELİ ATILDI

TÜRKMENKARAHÜYÜK KAMİL TÜRK İLKOKULUN/ORTAOKULUNUN TEMELİ ATILDI Türkmenkarahüyük Mahallesinde, hayırsever işadamı Kamil Türk Tarafından yaptırılan 8 derslik okulun temeli atıldı. Temel atma törenine Konya Valisi Sayın Cüneyt Orhan Toprak, Hayırsever Sayın Kamil Türk, İlçe kaymakamı Hüseyin Ece, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Er, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Altunyaldız, İdare amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Sayın Cüneyt Orhan Toprak konuşmasında hayırseverimize çok teşekkür ederek böyle bir eğitim yuvasını yapmakla gelecek nesillerimizin yetişmesine vesile olduğu için çok teşekkür ederek başladı. 

Kendi doğduğu topraklara böyle hayırlı hizmet yapan hayırseverlerimiz olursa bizim ülke olarak hiçbir zaman sırtımız yere gelmez dedi.
tarih icon 01/11/2019
okuna sayısı icon 1141 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]