mobil menu
ara

TEKNO-SEL Robot Yarışması

TEKNO-SEL Robot Yarışması Selçuklu Belediyesi ve Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen TEKNO-SEL robot yarışması serbest kategori alanında ilçemiz okulu Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 1. olmuşlar.
Danışman öğretmeni ve bilişim teknolojileri alanı öğrencileri Yunus Emre ÇALIŞKAN ve Uğurcan DÜNDAR 1. olarak 25.000 ₺ ödül kazanmış. Tebrik eder başarılarının ömür boyu sürmesini temenni ederiz. Sizler geleceğimizsiniz gençler.

TEKNO-SEL Teknoloji ve Robot Yarışması 2024

Selçuklu Belediyesi ve Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen TEKNO- SEL etkinliği 16-18 Nisan 2024 tarihlerinde Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.
Türkiye teknolojik bağımsızlık hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor!
Bu büyük heyecan, ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencileri geleceğin teknoloji liderleri olmaya teşvik ediyor. 
tarih icon 18/04/2024
okuna sayısı icon 137 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL