mobil menu
ara

Sosyal yardımlaşma vakfı müdürü evinde öldürüldü

Sosyal yardımlaşma vakfı müdürü evinde öldürüldü Ereğli Sosyal yardımlaşma vakfı müdürü Murat Bildik evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. 

Konya'nın Ereğli ilçesi sosyal yardımlaşma vakfı müdürü Murat Bildik Evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. Olayın kim yada kimler tarafından gerçekleştirildiği netlik kazanmazken kaçan şahıs veya şahısları arama çalışmaları devam ediyor. Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde Fatih mahallesi baran sokakta ki kendi evinde yaşandı. Sosyal yardımlaşma müdürü Murat Bildik, kafasından vurulmuş halde bulundu. Olayın niçin yaşandığı henüz bilinmiyor. Polis her yerde şüpheliyi arıyor.

Olay yerinden kaçan şahsın o bölgede oturan İsmail Pala olduğu ve 155 polisi arayarak ben birisini vurdum parkta sizi bekliyorum dedi. Parka giden polis ekiplerini gören İsmail Pala "Ya bismillah diyerek" silahı başına dayayarak intihar etti. İsmail Palanın yeni bir çocuğunun olduğunu ve Sosyal hizmetler vakfından bir kaç kez yardım talebinde bulunduğu fakat kabul edilmemesi üzerine Sosyal Yardımlaşma müdürünü öldürdüğü belirtildi.
tarih icon 07/02/2017
okuna sayısı icon 1967 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]