mobil menu
ara

Konya’ya Giriş çıkışlar kapatıldı.

Konya’ya Giriş çıkışlar kapatıldı. Koronavirüsün salgınının yayılmasını azaltmak için Türkiye genelinde 30 Büyükşehir’e giriş çıkışlar yasaklandı. İzin belgesi olmayan sürücüler geri gönderilirken, izin belgesi olan sürücüler ise yollarına devam etti.

Çin’in Wuhan kentinde başlayıp kısa zamanda dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle Türkiye genelinde alınan tedbirler uygulanmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilim Kurulu Toplantısında alınan kararları açıkladı.

30 Büyükşehir’e Araç giriş çıkışların kapatılmasının ardından Trafik Denetleme Müdürlüğü ekipleri tarafından sürücülerin kente giriş çıkışlarına izin verilmedi. Gece saatlerinden itibaren geçerli olan genelge ile beraber kente giriş yapmak isteyenler ve izin belgesi olmayan sürücüler geri dönüş yaparak geri çevrildi.
tarih icon 04/04/2020
okuna sayısı icon 1023 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]