mobil menu
ara

Konya Robofest Robot Yarışları - Çumra Meslek Lisesi

Konya Robofest Robot Yarışları - Çumra Meslek Lisesi Konya geneli düzenlenen robot yarışlarına büyük ilgi ve katılım olmuş. İlçemiz okullarından Çumra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de katılmış ve Yazılım Kategorisinde 3. olmuş dereceye girmişler. Öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz. Tebrikler gençler, bunlar gelecek için bağımsızlık için Türkiye için önemli kazanımlar.

Konya Robofest Robot Yarışması

Konya RoboFest Robot Yarışması; Konya geneli tüm ortaokul ve liseli öğrenciler arasında 29-30 Kasım 2023 tarihlerinde Karatay Celaleddin Karatay Gençlik ve Kongre Merkezinde, 10 farklı kategoride yapılacaktır. Ön başvurular 17 Eylül - 22 Kasım 2023 tarihleri arasında robokaratay.com web sitesi üzerinden online olarak alınacaktır. Takımlar 1 danışman(öğretmen) ve 2 yarışmacı(öğrenci) oluşacak olup, danışman sadece kendi okulunda öğrenim gören öğrencilere danışmanlık yapabileceklerdir.
  robofest konya karatay robofest konya çumra karatay
tarih icon 01/12/2023
okuna sayısı icon 687 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL