mobil menu
ara

Kombi bakımını yaptırdınız mı?

Kombi bakımını yaptırdınız mı? Artık yaz mevsimini geride bıraktık. Kış hazırlığı için ilk yapmamız gereken işlerden biriside kombi bakımı dır. Kombi bakımı her yıl rutin olarak yapılması önemlidir. Bakımları yapılmış kombi daha az doğalgaz faturası, yüksek ısı ve sorunsuz çalışan kombi demektir. Bakımlarını tam yaptırdığınız da oluşa bilecek büyük arızalardan da kurtulmuş olursunu buna size maddi kazanç sağlar. Genelde kombi şikayetleri, kombi ısıtmıyor, kombi gürültülü çalışıyor, kombi den sürekli su sesi geliyor, kombi basıncı düşüyor vb gibi olmaktadır. Bakımları yapılmayan kombi ateşleme sisteminden de arıza verebilir.

Kombi bakım zamanı

Kombi yıllık en az bir kez bakımının yapılması uygundur. Bu bakım zamanı farklılık gösterse de genel olarak kış ayları başlamadan yapılması size daha fazla fayda sağlayacaktır. Kombi servis ücretleri de erken yapılması ile kampanyalardan da faydalanarak daha hesaplı olabilmektedir.

Kombi bakım ücretleri

Kombi servis ücretleri, marka ve modeller göre farklılık göstermekle birlikte, ortalama 50 TL ile 350 TL arasında kombi servis fiyatları olabilmektedir. Kombi bakım ücretini online olarak öğrene bilirsiniz. Yada bize 0212 876 0 888 den ulaşarak kombi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için en uygun kombi bakım fiyatları ile hizmet sunmaktayız.

En çok hizmet verdiğimi kombi markaları olarak; Bunlar dışında diğer tüm kombi markaları içinde kombi servis hizmeti sunmaktayız.
Hemen online fiyat teklifi alarak kombi bakım fiyatları nı öğrenin.

Merkez ofisimiz, Beylikdüzünde yer almaktadır. Lakin İstanbul geneli her ilçe için hizmet sunmaktayız. Beylikdüzü kombi servisi, Büyükçekmece kombi servisi, Avcılar kombi servisi, Küçükçekmece kombi servisi, Bahçelievler kombi servisi … Bizi şimdi arayın; 0212 876 0 888.

tarih icon 16/10/2017
okuna sayısı icon 1867 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]