mobil menu
ara

Karaman Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 2017

Karaman Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 2017 ART fuarcılık tarafından organizasyon yapılan 2.Karaman Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 26 Ekim – 29 Ekim 2017 tarihlerinde ziyaretçilerini bekliyor. Karaman Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı yeni yapılan Karaman belediyesi fuar ve kongre merkezin de yapılacak. 

Karaman ziraat odası önderliğinde gerçekleşecek fuar için tüm hazırlıklar tamam. Karaman ziraat odası başkanı Recep MUĞLU, oda olarak düzenleyecekleri Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı nın Karaman ın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyledi. Fuarla ilgili bilgi veren Başkan MUĞLU, “Fuar için tüm hazırlıkların eksiksiz olarak tamamlanıyor. Bizler bu fuarla ilgili büyük destek olan herkese teşekkür ederim.” dedi. 

Karaman Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 201726 EKİM ile 29 EKİM 2017 tarihleri arasında.
YER: Yeni yapılan Karaman belediyesi fuar ve kongre merkezi
tarih icon 19/10/2017
okuna sayısı icon 2828 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]