mobil menu
ara

Karaman Konya Raybüs seferleri başladı

Karaman Konya Raybüs seferleri başladı Yüksek hızlı tren için uzun bir süredir yapımı devam eden Karaman – Konya arası demir yolunda Raybüs seferleri bugün itibari ile (01.01.2017) başladı. Uzun bir aradan sonra Karaman Konya arası ilk raybüs seferi yapıldı.

AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım Orman ve Köy işleri Komisyonu ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, Twitter hesabından 01.01.2017 tarihinden itibaren Raybüs olarak bilinen trenin Karaman-Konya seferlerine başlayacağını duyurdu.

Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk twitter hesabından yaptığı açıklamada; "Çıkan tezviratlar üzerine TCDD Taşımacılık A.Ş. genel müdürü Veysi Kurtbey ile görüştüm, Karaman-Konya Raybüs seferleri 01 Ocak 2017 tarihi itibariyle başlayacaktır o kadar !" diye yazdı.
Karaman – Konya arası raybüs sefer saatleri; ve bilet fiyatlarını TCDD’nin ebilet sitesinden öğrenebilir ve biletlerinizi alabilirsiniz.
tarih icon 01/01/2017
okuna sayısı icon 3699 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]