mobil menu
ara

Kar sebebi ile ayakkabıcılar sokağının çatısı çöktü

Kar sebebi ile ayakkabıcılar sokağının çatısı çöktü Karaman yoğun kar yağışına dayanamadı. Son 60 yıllın en yoğun kar yağışını gören Karaman çökmeye başladı. Karaman da ayakkabıcılar sokağı olarak bilen çarşının çatısı çöktü.

Yaklaşık bir metreyi geçen kar, Karaman'da hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Edinilen bilgiye göre Gazipaşa Caddesi ayakkabıcılar sokağı olarak bilinen sokağın çatısı sabaha karşı yoğun kar yağışına dayanamayarak çöktü.

Çöken çatı nedeniyle bazı işyerlerinin kapı çerçeveleri ile levhaları kırılarak zarar görürken, elektrik ve telefon hatları da koparak zarar gördü. Sabah işyerlerini açmaya gelen esnaf ise manzara karşısında şaşkına döndü. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi.

Gazipaşa Caddesi Ayakkabıcılar Sokağında çatının çökmesinden dolayı bütün dükkanlar kapatıldı. Üstü kapalı olan Ayakkabıcılar Sokağı, Sarraflar Sokağı, Taş Bina arkasında bulunan bütün sokaklar kapatılarak güvenlik önlemleri alındı. Çatının diğer kısımlarının da çökmemesi için plastikleri kırılarak karlar temizleniyor.

tarih icon 27/12/2016
okuna sayısı icon 3004 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]