mobil menu
ara

Kadir Şeker Üniversite Sınavına girebilmek için Cezaevinde başvuru yaptı.

Kadir Şeker Üniversite Sınavına girebilmek için Cezaevinde başvuru yaptı. Konya’da sevgilisi tarafından şiddet gören kadını kurtarmak isterken ölümüne sebebiyet veren Kadir Şeker, Üniversite sınavına girebilmek için ÖSYM’ye başvuruda bulundu. Parkta sevgilisi Ayşe D’ yi dövdüğü iddia edilen Özgür Duran’ a müdahale etmek isterken ölümüne sebep olan Kadir Şeker, tutuklu bulunduğu cezaevinden üniversite sınavı için başvurdu.

Olay 5 Şubat Çarşamba günü Konya meydanında meydana geldi. Antalya’dan Konya’ya gelip yerleşen Ayşe D. Ve Özgür Duran arasında tartışma çıktı. Tartışmanın üzerinde Ayşe D. Evden çıkıp cinayetin yaşandığı parka geldi. Bu esnada Kadir Şeker’de parktan geçiyordu, Kadir Şeker şiddet gördüğü iddiasıyla Özgür Duran’ a müdahale etmek istedi. Yaşanan arbedede, kalbinden bıçaklanan Duran hayatını kaybetti. Olay sonrası gözaltına alınan Kadir Şeker, sevk edildiği adliyede “Kasten adam öldürme” suçundan tutuklandı.

Kadir Şeker Üniversite Sınavına Hazırlanıyor.

Kadir Şeker Cezaevinde de üniversite derslerinden geri kalmamak için ailesinden ders kitapları ile sevdiği kitapları istedi. Cezaevindeki eğitim birimince üniversite sınavına hazırlanması için eğitmen eşliğinde destek verilen Kadir Şeker’in, yine eğitim birimindeki kütüphanede görev yaptığı ve orada da ders çalışabildiği öğrenildi.
tarih icon 10/03/2020
okuna sayısı icon 1137 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]