mobil menu
ara

Kaçan otomobil Çumra yolunda yakalandı.

Kaçan otomobil Çumra yolunda yakalandı. Konya – Ereğli yolunda Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayıp kaçan otomobil kovalamacanın arkasından aracını Çumra yolunda bırakıp kaçtı. Araç da 10 yabancı uyruklu göçmen yakalandı.

Kontrol noktasında uygulama yapan polisler şüphelendiği 06 GB 6897 plakalı otomobili durdurmak istediler. Polis uyarısına aldırmayan şoför araç ile kaçmaya başladı. Kovalama yaşandı ve merkeze doğru kaçan şoför sonra Çumra ilçesine doğru kaçmaya başladı. 50 kilometrelik kovalamacanın ardından sürücü arabayı bırakıp mısır tarlasına yaya olarak kaçtı.

Kaçak göçmenler Kilis’ten Konya’ya gelmek için kişi başı 100 euro ödemiş.

Polis ekipleri tarlaya kaçan sürücünün peşine düşerken, araçta bulunan 10 yabancı uyruklu şahsı etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Polis ekiplerinin araç üzerindeki incelemelerinin ardından göçmenler, işlemleri için İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele Şubesine götürüldü. Otomobil sürücüsü kaçtığı mısır tarlasında polis ekipleri tarafından arandı. Tarladaki izler üzerine sürücünün peşine düşen polisler yaptığı aramalarda bir sonuca ulaşamadı. Araç polis ekipleri tarafından emniyet otoparkına çekilirken, kaçan şahsın yakalanması için çalışmalar sürüyor.

IHA
tarih icon 23/07/2021
okuna sayısı icon 750 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2021 - Cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ]