mobil menu
ara

Haydi Bil Bakalım Yarışmasında Şampiyon Belli Oldu

Haydi Bil Bakalım Yarışmasında Şampiyon Belli Oldu Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı iş birliğinde yürütülen Medeniyet Okulu Projesi kapsamında yapılan ortaokullar arasında 'Haydi Bil Bakalım' bilgi yarışmaları finali Çumra Belediyesi Düğün Salonu'nda yapıldı.

Yarışma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet ALTUNYALDIZ Çumra Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Hüseyin Alagöz, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla büyük bir heyecanla yapıldı. İlçemizi 'Haydi Bil Bakalım' yarışmalarında ilde temsil edecek okulumuzun belirleneceği finalde, kıyasıya bir mücadele yaşandı.

Abdülhamithan İmam Hatip Ortaokulu, Merkez Atatürk Ortaokulu, Üçhüyük Ortaokulu ve Saliha Onbaşı Ortaokulu'nun kıyasıya mücadele ettiği final yarışmasını Saliha Onbaşı Ortaokulu kazandı. Merkez Atatürk Ortaokulu ikinci olurken; Üçhüyük Ortaokulu üçüncü, Abdülhamithan İmam Hatip Ortaokulu dördüncü oldular. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.

Çumra'yı, Konya'da temsil edecek olan Saliha Onbaşı Ortaokulu öğrencilerini, öğretmenlerini ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyor, Projenin ilçede uygulanmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen Çumra Belediye başkanımız Sn. Recep CANDAN ve ekibine teşekkür ederiz.

Okulumuza ildeki yarışmalarda başarılar diliyoruz..
tarih icon 19/12/2022
okuna sayısı icon 666 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL