mobil menu
ara

"Hasan Hüseyin Günindi" Bozkır yolunda trafik kazası

"Hasan Hüseyin Günindi" Bozkır yolunda trafik kazası Nebi Günindi'nin oğlu Hasan Hüseyin Günindi Bozkır yolunda trafik kazasında vefat etmiştir. 

Kaza Konya-Bozkır yolu Dinek Saray Mevkiinde meydana gelmiş, bilgiye göre domates yüklü kamyonet, seyir halindeyken kontrolden çıkmış yol kenarında bulunan taş duvara çarpmış. 

Çevredekilerin ihbarı üzerine kaza yerine 112 sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ekiplerin çalışması neticesinde yaralılar sıkıştığı yerden çıkarıldı. Feci kazada 1 kişinin olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. "Hasan Hüseyin Günindi"  ALLAH Rahmet Eylesin Mekânı cennet olsun. Allah Ailesine ve sevenlerine sabır versin.
tarih icon 31/07/2021
okuna sayısı icon 2898 defa okundu

Çumra Haberleri Son Dakika

çumra haberleri Çumra'dan; Birlikte daha güçlüyüz. Çumra ile ilgili haber ve bilgileri en doğru şekilde, tarafsız olarak sizlere bildirmek için çalışmaktayız. Haber değeri taşıdığını düşündüğünüz bilgileri bizlerle paylaşabilirsiniz. İlgili yöneticilerin denetimi sonucunda haberinizi yayına almak için hazırlayacağız. Son dakika çumra'dan haberler veya diğer tüm gerekli bilgiler için Çumradan. Sosyal medyada takip edin, @cumradan.haber
çumra son dakika haberleri

© 2017 / 2023 - cumradan.com Künyeİletişim [ Reklam ] • Destek: Çumra MTAL